Market: Fast Shipping

De markt: Fast Shipping


DE Gratis verzending MARKT

Containerschip

Overzicht

Meer dan 90% van de wereldhandel in volume en 60% van de waarde worden over zee vervoerd, waardoor de markt voor het zeevervoer de belangrijkste factor in de wereldwijde economie.

Containerisatie

'Containerisatie' biedt een dynamische voorbeeld van het effect van een massaal ontwrichtende technologie / innovatie kan hebben op een industrie, in dit geval het verlagen van de kosten van het beladen van $ 5.86 per ton in 1956 om 16 cent per ton vandaag. Dit spel-veranderende uitvinding en de standaardisatie creëerde een sneller, beter, goedkoper oplossing voor het laden van schepen, treinen, vliegtuigen en trucks die heeft geresulteerd in haar die tegenwoordig wordt gebruikt voor vervoer over 90% van alle niet-bulkgoederen.

Uitbreiding

De wereldwijde maritieme markt voor goederenvervoer wordt verwacht dat het op een verwachte samengestelde jaarlijkse groei (CAGR) uit te breiden voor de periode van vijf jaar 2010-2015 van 6.3%, het bereiken van een waarde van $ 511,823.1 miljoen tegen het einde van 2015. Relatief, zal de Europese en Azië-Pacific-industrie groeien met CAGRs van 5.1% en 8% respectievelijk over dezelfde periode, de respectieve waarden van $ 94,466.5 miljoen en $ 273,266.2 miljoen in 2015.

Echter, deze uitbreiding betekent dat de mariene sector goederenvervoer moet ook schouder overname van schepen, die grote investeringskosten vereist. Daarnaast moeten bedrijven veilig te stellen toegang tot belangrijke havens en het overwinnen van de druk van congestie. Analisten zijn van mening dat het navigeren op deze behoeften niet gemakkelijk zal zijn.

Congestie / Pollution

Het succes van het zeevervoer, net als alle andere segmenten van de transportsector, bevindt zich geconfronteerd met een tweesnijdend zwaard van solide groei gepaard gaat met toenemende congestie en vervuiling, goed voor 1.9% van de uitstoot van de wereld gassen (BKG). Daarnaast heeft de industrie de trend naar steeds grotere schepen creëert nog meer congestie in het afnemende aantal poorten die de financiën aan de infrastructuur kosten van aanpassing aan deze grotere schepen te ondersteunen.

Mondiale, nationale en lokale overheden hebben vastgesteld nieuw beleid ontwikkeld om deze vervuiling beperken, meestal resulteert in een keuze tussen hogere brandstofkosten en de bijbehorende tarieven of langzamer transittijden als schip snelheid met de helft verminderen. Toch is de enorme omvang van de markt, in combinatie met de noodzaak om haar bijdrage drastisch te verminderen om vervuiling zorgt voor een enorme kans voor SPI te brengen tot een sneller, beter, goedkoper oplossing die een massaal ontwrichtende technologie, zoals Seaphantom kenmerkt de markt te brengen.

FAST SHIPPING MARKT: Top 20 Operators
BedrijfSchepenTotaal TEUGem TEU
1 APL Maersk Line2221,062,0004,784
2 MSC208812,6903,907
3 CMA-CGM86347,6904,043
4 Evergreen90335,0283,723
5 APL42162,1703,861
6 Hapag-Lloyd64281,6334,401
7 Cosco97279,0212,877
8 NYK70311,0924,444
9 China Shipping CSCL57232,6714,082
10 Hanjin31156,7065,055
11 Mitsui OSK24110,4614,603
12 K-Line33130,3973,951
13 OOCL35205,3945,868
14 Hamburg-Sud38153,6804,044
15 CSAV22,6901,345
16 Yang Ming45193,1404,292
17 Hyundai1799,7285,866
18 Zim25109,0734,363
19 UASC27113,0984,189
20 PIL77127,7801,659
TOTAAL1,2905,226,1424,051

Ultra Large Container Schip


Het succes van het zeevervoer, net als alle andere segmenten van de transportsector, bevindt zich geconfronteerd met een tweesnijdend zwaard van solide groei ontsierd door de montage van congestie en vervuiling.

FAST SHIPPING MARKT: Global Maritime Transport
Jaar$ Miljarden€ miljarden% Groei
2010376.9283.88.5
2011402.5303.16.8
2012427.1321.76.1
2013450.9339.55.6
2014481.4362.56.8
2015511.8385.46.3
FAST SHIPPING MARKT: Per segment
Segment2010%
Binnenvaart102.427.2
Zee274.572.8
FAST SHIPPING MARKT: Regionaal
Regio2010%
Aziatisch-Pacifisch186.349.40
Amerika85.722.70
Europa73.619.50
Midden-Oosten / Afrika31.38.30
Totaal376.9100.00
FAST SHIPPING MARKT: Tarieven
TARIEVEN ($ 1000 / TEU)
20082009
VanToQ1Q2Q3Q4Q1Q2Q3Q4
AziëVS1.81.81.91.91.71.41.21.3
VSAzië0.811.21.20.90.80.80.9
EuropaAzië11.11.11.10.90.70.80.9
AziëEuropa21.91.81.610.911.4
VSEuropa1.31.41.61.71.51.41.41.5
EuropaVS1.61.61.61.61.31.21.11.3
FAST SHIPPING MARKT: Deployment
TEUTranspacificEuropa / Verre OostenTransatlantischTotaal
SchepenLeeftijdSchepenLeeftijdSchepenLeeftijdSchepenLeeftijd
3000-350012831021173414
3501-400017152179142615
4001-45007291632781098
4501-5000658167489868
5001-5500677193235826
5501-600041640687846
6001-650032641426755
6501-700014428428444
7001-800018124--134
> 80004932033--2383
TOTAAL3707380414097916
FAST SHIPPING: TEU Capaciteiten
LengteBreedteHoogteVolumeTEU
20ft8ft8ft 9in1,300 cu ft1
6.1m2.44m2.59m38.5m3
40ft8ft8ft 6in2,720 cu ft2
12.2m2.44m2.59m77m3
45 ft8ft8ft 6in3,060 cu ft2.25
13.7m2.4m2.59m86.6m3
48ft8ft8ft 6in3,264 cu ft2.4
14.6m2.44m2.59m92.4m3
53ft8ft8ft 6in3,604 cu ft2.65
16.2m2.44m2.59m102.1m3
High Cube
20ft8ft9ft 6in1,520 cu ft1
6.1m2.44m2.90m43m3
Half Lengte
20ft8ft4ft 3in680 cu ft1
6.1m2.44m1.30m19.3m3
FAST SHIPPING MARKT: Categorieën
CategorieTEULengteBalkOntwerp
Ultra Large
14,501 +1,200 ft160.7 ft49.9 ft
336 m49 m15.2 m
Nieuwe Panamax10,000-14,5001,200 ft160.7 ft49.9 ft
336 m49 m15.2 m
Post-Panamax-5,101-10,0001,200 ft160.7 ft49.9 ft
336 m49 m15.2 m
Panamax3,001-5,100965 ft106 ft39.5 ft
294.13 m32.31 m
12.04 m
Feedermax2,001-3,000
Voeder1,001-2,000
Kleine feederTot 1,000