Market: Fast Ferries

De markt: Fast Ferries


De wereldwijde FERRY MARKT

Ferry Londen

Overzicht

De veerboot markt blijft nagenoeg verbonden met de luchtvaart in het aantal vervoerde passagiers per jaar, ongeveer 2.2 miljard per stuk. De wereldwijde veerboot markt in 2012 wordt geschat op een waarde van meer dan $ 15 miljard, met de grote operatoren goed voor $ 14.2 miljard.

Gemiddelde kosten kunnen sterk variëren, met Washington State Ferries de melding van een kostprijs van $ 10.08 per passagier, terwijl het wereldwijde gemiddelde verdubbelt dat op $ 20.51.

Tot slot worden een steeds groter aantal van deze passagiers geclassificeerd als Walk Ons - passagiers die reizen zonder auto's. Momenteel omvatten ze bijna 30% van de wereldmarkt.

Het Global Ferry Fleet

Met ingang van januari 1, 2012, bestond de vloot uit 1,183 schepen van verschillende grootte en mogelijkheden. Een primaire onderscheid in vermogen is te vinden in de vraag of het schip vervoert zowel passagiers als voertuigen, in tegenstelling tot de passagiers alleen, die wij aanduiden als Walk Ons (WO):

Walk On Alleen Schepen

Zijn meestal kleiner, reizen kortere routes, hebben geen bedden en dragen geen voertuigen.

Passenger / Voertuig Schepen (RoRo Schepen)

Meestal groter, langere afstanden te reizen, hebben vaak bedden en dragen auto's, vrachtwagens en bussen.

Over het algemeen kortere snellere routes groeien in de vraag, terwijl langere routes zijn in verval, vooral in het licht van de transittijden wordt verdubbeld.

Aging Vloten

In de Verenigde Staten, meer dan 100 miljoen passagiers per jaar met de veerboot zich in 38 verschillende staten, vooral pendelen naar het werk en terug. In veel gevallen kan er geen andere praktische manier om er te komen. Helaas, twintig procent van deze veerboten zijn meer dan 40 jaar oud. Nog eens vijf procent meer dan 60.

Wereldwijd, de leeftijd van de mondiale vloot gemiddelden 23.6 jaar, met Noord-Amerika tweede slechts aan de Perzische Golf in vaten aan vervanging toe (zoals te zien is in de juiste).

Naast de angst voor het afbreken van het midden weg, oudere schepen, zoals oudere auto's, hebben meer onderhoud en vereisen vaak moeilijk, zo niet onmogelijk om onderdelen te vinden, rijden op operationele kosten tijdens het rijden naar beneden winst.

Transittijden vs Vervuiling>

Met vrijwel de hele wereld de volledige ferry vloot gedwongen om van laagzwavelige brandstof te schakelen naar diesel als gevolg van de IMO inspanningen om de vervuiling terug te dringen, is de keuze voor de exploitanten is nu een van het verhogen van de tarieven of het verminderen van de doorvoer snelheden met de helft. Hoewel de gemiddelde snelheden waren slechts 11mph om te beginnen, hebben de meeste bedrijven ervoor gekozen om deze te verminderen met de helft (5.5 mph), een verdubbeling transittijden voor pendelaars en toeristen.

De Fast Ferry Segment

Fast Ferry

Met 1,762 high speed ferries in dienst, 1,579 van hen dragen wandeling op passagiers. Loop op schepen hebben de neiging om in de eerste plaats als pendelvervoer dienen in de grote steden, op rivieren, de kust operaties gekenmerkt door minder infrastructuur en voor sightseeing.

Helaas, Shippax, de wereld autoriteit op de veerboot en cruise markt, stelt dat het niet mogelijk is om de werkelijke omvang van het reizigersverkeer-only shuttles te bepalen, maar stelt: "Het is eerlijk om te zeggen dat de snelle veerboten een heel belangrijk deel van de uitvoering de passagiers volume op de pendeldiensten waar ze worden gebruikt. "

Het rapport voegt toe, "snelle veerboten zijn in de eerste plaats zeer geschikt voor passagiers die reizen zonder hun auto." Het is ook dat draagt ​​bij, in tegenstelling tot de traditionele ferry, helikopter en luchtvaartmaatschappijen bedrijven, high speed ferries geen levens verloren in 2010 had.

FAST FERRY MARKT: De High Speed ​​Fleet
TypeSchepenLeeftijdBeddenCars
catamarans94516297,75647,613
Hyrdofoils3283044,3730
Hovercrafts30253,4490
Monohulls3001886,6507,043
SES752513,872368
Trimarans352,978595
SWATH2167770
onbekend79219,2970
Totalen1,762156459,15255,619
FAST FERRY MARKT: High Speed ​​Fuel Efficiency
modeSpdpetMPHFuel (Hr)MPGPax mpg
Monohull I<25kn1,00014.41520.0995
Monohull II<25kn30018250.72216
<25kn40014300.47187
katamaran> 25kn400281970.1457
> 25kn300391400.2884
> 25kn300341250.2782
> 25kn199301000.3060
Hovercraft> 35kn18045900.5090
Hydrofoil> 35kn7540401.0075
Urban Bus~ 45mph5040104.00200
automobiel~ 45mph2401.526.6753

Uitbreiding

Hoewel er verschillende soorten van "high speed" veerboten in de markt, heeft alleen de catamaran segment is groeiende, gaande van 700 schepen in 2000 om 945 in 2012. Totaal huidige capaciteit meet 213,419 passagiers en 11,356 auto's.

Ferry Vervuiling


Met vrijwel de hele wereld de volledige ferry vloot gedwongen om van laagzwavelige brandstof te schakelen naar diesel als gevolg van de IMO inspanningen om de vervuiling terug te dringen, het dilemma voor de exploitanten is nu om tarieven te verhogen of de doorvoer snelheden gehalveerd.

WERELDWIJD FERRY MARKT 2010
WERELDWIJD FERRIESWALK-ON SEGMENT
Global Ports1,500poorten1,500
Passagiers2,052,073,171Passagiers574,580,488
Inkomsten15,424,836,479Inkomsten4,318,954,214
GLOBAL FERRY MARKT: Ferry Vergelijkingen 2010
TypeAirlinesFerries
Pax2,518,852,6472,056,062,948
Cars0251,497,554
Trucks036,778,316
bussen0705,160
GLOBAL Veerboot Winkel: Regionaal
RegioSchepenLeeftijd
Oostzee20816
Noordzee12214
Middellandse Zee36722
Noord Amerika10530
Zuid-Amerika1027
Perzische Golf2633
Japan11015
Zuidoost-Azië20427
Stille Oceaan1620
anders1532
Totaal1,18323.6
GLOBAL FERRY MARKT
BedrijfOpbrengsten (USD)Werknemers
Acciona Transmed603,240,0001,000
Alaska Marine Highways47,700,000
ANEK Lines321,552,0001,800
Atlanticoline3,960,00062
Attica Holdings325,776,0001,100
Balearia295,680,0001,000
BC Ferries711,744,0004,500
Brittany Ferries488,268,0002,529
Calmar172,788,000366
color Line780,648,0002,600
Comanav Ferry184,800,0001,374
Corsica Ferries331,320,0001,350
Bestemming Gotland176,088,000
DFDS Group2,059,860,0005,096
Eckero inc Berka310,068,0001,152
Faergen145,596,000650
Finnlines798,864,0002,041
Fjordl507,276,0002,183
Gotland Rederi AB267,300,000415
Interislander116,424,000610
Irish Continental360,756,000322
Minoan Lines255,024,000
Mols Linien88,836,000351
NEL Lines0
P & O Ferries03,426
Polferries52,800,000502
Scandlines806,520,0002,200
Spirit of Tasmania178,728,000439
Stena Line1,430,880,0005,757
Tallink1,198,560,0006,866
TT Line196,284,000639
Viking Line665,676,0003,060
Washington State Ferries320,000,000
Totalen14,203,016,000
53,390
GLOBAL FERRY MARKT: # Routes Op afstand
kortMediumlangTotaal
Totaal5832992821,164
Totaal GT2,982,9975,092,4185,974,20314,049,618
Gem GT5,11717,03121,18512,070
Totaal Pax451,716344,494324,5211,120,731
Gem Pax7751,1521,151963
Totaal Beddenn / a134,188179,733313,921
Gem Beddenn / a449637270
Totaal Auto's78,66485,57097,293261,527
Gem Cars135286345225
Totaal Lanem172,319313,519356,584842,422
Gem Lanem2961,0491,264724
Gemiddelde Leeftijd22222122
FAST FERRY MARKT: Major High Speed ​​Operators
operatorCarsSchepen
Tirrenia1,9965
Acciona Transmediterranea1,3366
Stena Line1,1104
Istanbul Deniz Otobusteri1,0386
Balearia9726
Fred Olsen9524
Hellenic Seaways7304
Conferrys6183
Buquebus6135
Abu Dhabi Mar6063
Condor Ferries6003
FRS Iberia5975
BornholmerFAERGEN5432
FAST FERRY MARKT: High Speed ​​Per Regio
 
RegioSchepenCarsPaxSnelheidLeeftijd
Middellandse Zee7011,66053,77936.212
Perzische Golf272,10614,36834.98
Oostzee181,8008,07534.99
Noordzee172,98913,09637.013
Zuid-Amerika142,22010,55837.812
Zuidoost-Azië97376,38838.39
Noord Amerika89893,89434.56
Stille Oceaan64183,49535.211
Japan45591,91035.611
anders22611,31139.011